Etkö ole kampaamoalan ammattilainen? Siirry kuluttajakauppaamme täältä >

Ilmainen toimitus yli 220€ + alv tilauksiin

0
0
Toivelistasi on tyhjä
IdHAIR

IdHAIR Finland Oy

IdHAIR Finland Oy on kotimainen kampaamotukku, joka toimii hiusalan tuotteiden maahantuojana ja valmistajana. Suomalainen kampaamo- ammattilaisten hiustukku palvelee tällä sivustolla parturi-kampaajia ja kampaamoalan opiskelijoita.

Kampaamotukun laaja valikoima käsittää alan kiinnostavimmat hiustenhoito- ja muotoilutuotteet, kampaamotarvikkeet, kampaamolaitteet, kampaamokalusteet ja hiustenpidennykset ammattilaisille. Meiltä löydät siis ammattilaisten hiusvärit, permanentit, vaalennusaineet, jälleenmyyntituotteet ja kaikki tarvittavat kampaamotarvikkeet suoraan netistä. Toimimme IdHAIR- tuotteiden, Moroccanoi- tuotteiden, Lanza- tuotteiden, Evo- tuotteiden, Maletti-kalusteiden, Beauty Star-kalusteiden, mM Kollagen- ravintolisän, Kasho- saksien ja Wahl- koneiden virallisena maahantuojana ja myymme tuotteet jälleenmyyjille ympäri Suomen. Ostaminen verkkokaupastamme on turvallista ja vaivatonta, sekä toimitamme tilauksesi nopeasti perille kampaamoosi.

Asiakaspalvelumme vastaa mielellään kysymyksiin tuotteita tai toimituksia koskien arkisin klo: 8-16. Voit olla meihin yhteydessä verkkosivuilla olevan chatin kautta tai laittamalla meille viestiä sähköpostilla tai whatsapilla. Kampaamo- asiakkaita palvelee 9 myyntiedustajan asiantunteva tiimi. Palvelemme sinua myös Helsingin tukkumyymälässämme, jonne voit tulla halutessasi tutustumaan tuotteisiin tarkemmin. Jyväskylän kampaamotukkupiste palvelee sinua noutopisteenä, josta voit noutaa tilauksesi aina veloituksetta. Löydät kaikki yhteystietomme ja palvelevat kampaamonoutotukut tältä sivulta. Ota meihin rohkeasti yhteyttä!

IdHAIR PRO- facebook ryhmä kampaajille: www.facebook.com/idhairpro.fi

 

IdHAIR Finland Oy
1885241-2
Kuormaajantie 33
40320 Jyväskylä

IdHAIR Myymälä Kamppi
Fredrikinkatu 63,
00100 Helsinki
010 279 9010
Avoinna ma-pe 8-16

IdHAIR Noutopiste
Kuormaajantie 33
40320 Jyväskylä
010 279 9000
Avoinna ma-pe 8-16

 
 

Yritysmyynti

Ilari Ilari Kytölaakso
0400 888 802
ilari.kytolaakso@idhair.fi
Myyntijohtaja, Yrittäjä
Keski-Suomi & Itä-Suomi
Sami Leskinen Sami Leskinen
0400 687 781
sami.leskinen@idhair.fi
Myyntijohtaja, Yrittäjä
Oulu, Pohjois-Suomi,
Kajaani, Kokkola
Mari Lahtinen Mari Lahtinen
045 127 1674
mari.lahtinen@idhair.fi
Pirkanmaa & Pohjanmaa
Paavo Kaveniemi Paavo Kaveniemi
0400 744 619
paavo.kaveniemi@idhair.fi
Pohjoinen Uusimaa,
Espoo, Hämeenlinna
Heidi Heino Heidi Heino
050 550 0089
heidi.heino@idhair.fi
Lahti ja Kaakkois-Suomi,
Mikkeli, Savonlinna
Kaarina Reinvald Kaarina Reinvald
050 303 7808
kaarina.reinvald@idhair.fi
Helsinki & Porvoo
Mira Lahtinen Mira Lahtinen
040 577 0776
mira.lahtinen@idhair.fi
Länsi-Uusimaa, Espoo,
Varsinais-Suomi, Ahvenanmaa
Hanna Häkkinen Hanna Häkkinen
050 566 8195
hanna.hakkinen@idhair.fi
Helsinki, Satakunta, Vaasa
Hannu Kangas Hannu Kangas
040 901 1408
hannu.kangas@idhair.fi
Kalusteasiantuntija, koko Suomi
 

Toimisto

Olli Vähänen
0400 465 370
olli.vahanen@idhair.fi
Toimitusjohtaja, Yrittäjä
/ Managing Director, Entrepreneur
Sari Mantere
040 7495 220
sari.mantere@idhair.fi
Talous- ja henkilöstöpäällikkö
/ Finance and HR Manager
Elina Lievonen
0400 687 002
elina.lievonen@idhair.fi
Tuote- ja kehityspäällikkö
/ Product and Development Manager
Oskari Turunen
050 343 7099
oskari.turunen@idhair.fi
Tuotepäällikkö
/ Product Manager
Jaana Pesonen
045 127 1675
jaana.pesonen@idhair.fi
Marketing & eCommerce Manager
Piia Liimatta
045 117 2929
piia.liimatta@idhair.fi
PR & Event Manager
Hanna Peuraniemi
+61 420 749 522
hanna.peuraniemi@idhair.fi
Design Manager
Susanna Lyra
050 573 0994
susanna.lyra@idhair.fi
Asiakaspalvelupäällikkö
/ Customer Service Manager
Timo Hämäläinen
050 383 3250
timo.hamalainen@idhair.fi
Myymäläpäällikkö
/ Store Manager, Helsinki
 

Koulutus

Samu Puhakka
040 719 9726
samu.puhakka@idhair.fi
Koulutuspäällikkö
Jani Räisänen
050 383 3249
jani.raisanen@idhair.fi
Pääkouluttaja
Heidi Alastalo
050 552 2395
heidi.alastalo@idhair.fi
Kouluttaja
Jenni Ruponen
050 447 7734
jenni.ruponen@idhair.fi
Kouluttaja
 

Noutotukut

Kampaamotukku Palmikko
Sorinkatu 3, Tampere
p. 010 219 4888
Kampaamotukku Palmikko
Vapaudenkatu 38, Jyväskylä
010 219 4889
Studio Aki Korpinen
Kauppakatu 15, Jyväskylä
p. 020 77 69 551
Hairmail
Runeberginkatu 4 B, Kamppi, Helsinki
p. 09-25 385 843
Hairmail
Puutarhakatu 19, Tampere
p. 09-25 385 867
Hairmail
Yliopistonkatu 12 B, Turku
p. 09-25 385 860
Hairmail
Hallituskatu 36, Oulu
p. 09-25 385 880
Hairmail
Santaradantie 10 (Maarinkunnas), Vantaa
p. 09-25 385 822
Seinäjoen Hairbisnes
Vapaudentie 32-34, Seinäjoki
p. 0400 909 936
Valikoima vaihtelee noutotukuittain

 
 
Asiantuntevaa palvelua

010 279 9000 tai asiakaspalvelu@idhair.fi
Myyntiedustajamme palvelevat ympäri Suomea

 
Kirjaudu sisään ja tilaa
tuotteet tukkuhinnoin

Kampaamoalan ammattilainen tai opiskelija, 
luo käyttäjätunnukset tästä

 
Hyödynnä kampanjatarjoukset

Maksa laskulla, luottokortilla
tai suoraan verkkopankista

 
Nopeat toimitukset

Toimituskulu 0€ yli 220€ + alv tilauksille
Nouto myymästä / noutopisteestä 0€